NASZE AKCJE/PROGRAMY


UNIWERSYTET DZIECI -PRZYRODA Z KLASĄ. CZY WIESZ, JAK ŻYJE JEŻ?

Projekt Uniwersytetu Dzieci pozwala zabrać uczniów klasy II w podróż po fascynującym świecie przyrody! Podczas realizacji projektu uczniowie poznają prawa panujące w naturze oraz przekonają się, jaki wpływ ma na nią człowiek. Prowadzą proste obserwacje przyrodnicze, wykonują doświadczenia i samodzielnie wyciągają wnioski. Poznają wiele gatunków roślin i zwierząt oraz przekonają się, dlaczego warto szanować przyrodę.

uniwersytet dzieci

CHCĘ BYĆ SZCZĘŚLIWYM

Nasza szkoła napisała i realizowała program profilaktyczny "Chcę być szczęśliwym". Dzięki wsparciu finansowemu uzyskanemu z budżetu Gminy Grzmiąca udało nam się doposażyć świetlicę w nowe gry planszowe oraz zakupić kamizelki odblaskowe. Program został opracowany przez panią Annę Purgal i Jowitę Okurowską.

pozyskane gry planszowe zakupione kamizelki odblaskowe dzieci z oddziału przedszkolnego w kamizelkach odblaskowych ucznowie klasy 1 w kamizelkach odblaskowych uczniowie klasy 2 i 3 w kamizelkach odblaskowych

"SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”

Nasza szkoła brała udział w akcji "Szkoły pełne talentów" prowadzonej przez Lidl. Dzięki temu udało nam się doposażyć szkołę w tablet, gry planszowe, hałasomierz oraz zestaw tangramów i brył. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom w zbieranie "Talenciakòw".

 gry planszowe zestaw brył zestaw tangramów tablet hałasomierz